Seminář o týmovém koučování

Vážení kolegové a kolegyně, zveme vás na Seminář o týmovém koučování, povede Frans Meulmeester, náš kolega z Holandska.

Serminář proběhne v Praze 7. a 8. října 2022 - přihlásit se můžete již nyní prostřednictvím formuláře níže. 

Na seminář zveme kolegy, kteří se domluví anglicky a mají blízko ke Gestalt přístupu v práci i osobním životě.

místo:  Palác YMCA - Na Poříčí 12, Praha

čas:      7.10. a 8.10. vždy 9:30 - 17:00

cena:   5 800,- (včetně DPH)

Týmové koučování

  • Během workshopu se budeme věnovat skupinovému procesu v týmu. Budeme prozkoumávat, jak souvisí chování jednotlivých členů s tématy a vztahy v týmu a odlišovat, kdy chování členů týmu můžeme chápat jako jejich osobní téma.
  • Zaměříme se aspekty facilitace skupinového procesu, fenomén černé ovce v týmu a jiné způsoby diskvalifikace členů týmu. Podíváme se rovněž na téma konfliktůa a jejich funkci ve skupině. Představíme si různé komunikační vrstvy při práci s týmem.
  • Workshop bude kombinací teorie a skupinových aktivit - experimentů vhodných pro práce s týmem. Budeme sdílet vlastní zkušenosti a i reálné případy účastníků.

Frans Meulmeester

I am working as a Gestalt trainer, therapist, coach, supervisor and consultant for more than 35 years. I am involved as a staff member of several Gestalt institutes, like the Bulgarian Gestalt Institute in Sofia, Bulgaria and the Gestalt Institute Nepal in Kathmandu, Nepal. Next to that I am a faculty member or guest trainer in many other Gestalt institutes in Europe, like e.g. The Relational Change Organisation in the UK, the IVGT in Prague etc.

As a coach/consultant, I have worked both in public services like healthcare and education and in the business world. 

I am a registered member of the EAGT as therapist, GPO and supervisor and as an European Certified Psychotherapist of the EAP.